TEKNİK SERVİS
     
TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Teknik Servis bölümümüzde 4 çalışanımız ile sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız, profesyonel ve eğitimli kadromuz ile toplam kalite anlayışımızı en üst seviyede tutmayı kendimize görev bilmekteyiz.


GEZİCİ TEKNİK SERVİS

“Yerinde Teknik Servis” hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz, müşterilerimizin arızalanan motosikletleri ve Scootterları'nın arızalarını yerin bakım ve onarımını yapıyoruz.
Böylece müşterilerimizin hizmetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. PEKER MOTOR olarak bu tip arızalarda gezici minibüsü ile en kısa sürede müdahale edip arızayı giderebiliyoruz.

 
Copyright © Peker Motor 2021
Tasarım ve Yayınlama
motorsiklet, motosiklet, yetkili servisi, firması, şirketi, motorcu kıyafetleri, motorcu elbiseleri, motorcu aksesuarları, motorsiklet fiyatları, motorsiklet pazarı, motorsiklet aksesuarları, motorsiklet alım satım, motorsiklet yedek parçaları, motorsiklet aküsü aküleri, motorsiklet alarmı, istanbul, kağıthane, şişli, mecidiyeköy, gayrettepe, kuştepe, gültepe, çeliktepe, seyrantepe, motorcu, motor sevisi, motor yedek parça