HAKKIMIZDA
Ticaret hayatımıza, 1996 yılında İstanbul da başladık. Şirketimiz kurulduğundan bu güne motosiklet konusunda tecrübe bilgi ve deneyimlerini günümüze kadar taşıyarak kaliteli hizmet anlayışı ile müşterimizin memnuniyetini sağlamıştır. Motosiklet ve Scotter tamir bakım ve Aksesuarları (Taşıma Sepeti ve Bağlantı Aparatları, Kask gibi) şirketimizde bulabilirsiniz.

Özellikle kurye ve gıda sektöründe kullanılan motosiklet ve Scotter bakım anlaşmaları yapılmaktadır. Motosiklet sektöre birçok başarılara imza atan şirketimiz, ticaret politikası olarak hizmet, kalite, müşteri memnuniyeti ve dürüstlük prensibinden bir kez dahi ödün vermemiştir.

Ayrıca “ Yerinde Teknik Servis ” hizmet anlayışı ile müşterileri memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz, müşterilerimizin arızalanan motosikletleri ve Scootterlerinın arızalarını yerinde bakım ve onarımını yapıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin hizmetlerinin aksamamasını sağlıyoruz. PEKER MOTOR olarak bu tip arızalarda gezici minibüsü ile en kısa sürede müdahale edip arızayı giderebiliyoruz.

Hayrettin PEKER
Copyright © Peker Motor 2021
Tasarım ve Yayınlama
motorsiklet, motosiklet, yetkili servisi, firması, şirketi, motorcu kıyafetleri, motorcu elbiseleri, motorcu aksesuarları, motorsiklet fiyatları, motorsiklet pazarı, motorsiklet aksesuarları, motorsiklet alım satım, motorsiklet yedek parçaları, motorsiklet aküsü aküleri, motorsiklet alarmı, istanbul, kağıthane, şişli, mecidiyeköy, gayrettepe, kuştepe, gültepe, çeliktepe, seyrantepe, motorcu, motor sevisi, motor yedek parça